Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 117

12 396 46 30 / 519 873 785 sklep@DrukTak.pl

Zostań naszym klientem!

W 2018 roku firma Merkor zakończyła swoją działalność. Dla jej stałych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę:

10% zniżki na zamienniki tuszy i tonerów oraz
10% rabatu na naprawę laptopa lub drukarki (rabat wyłącznie na robociznę).
Wystarczy, że przy zakupie podasz hasło MERKOR lub KOLIBER!

Na stanie posiadamy kilka tysięcy tonerów – są one dostępne od ręki. Mniej popularne modele dostarczamy na zamówienie przeważnie z dnia na dzień. Jesteśmy w stanie dostarczyć nawet mało popularne tusze, tonery, bębny, taśmy transferu, fusery, zestawy naprawcze, pojemniki na zużyty tusz i toner, papiery i inne – do drukarek, kopiarek, ploterów.
Zamówienia dostarczamy własnym transportem na terenie Krakowa i okolic, korzystamy również z usług firmy kurierskiej DPD i paczkomatów. Zamówienia powyżej 100 zł dostarczamy bezpłatnie.

Zapraszamy do naszego salonu przy ul. Kazimierza Wielkiego 117. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego:

Przejdź na DrukTak.pl

 

Kilka słów o DrukTak.pl:

Działamy na rynku regeneracji tonerów i tuszy od 2004 roku. Mamy duże doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży zamiennych oraz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W ofercie posiadamy polskiej produkcji zamienne tonery klasy PREMIUM. Jeśli odpowiadała Ci jakość zamiennych tonerów i tuszy Koliber – nasze zamienniki na pewno spełnią Twoje oczekiwania!
Prowadzimy również serwis drukarek, ploterów, komputerów oraz laptopów. Specjalizujemy się w naprawach płyt głównych, wymieniamy matryce, czyścimy układ chłodzenia i konserwujemy laptopy. Naprawiamy fusery w drukarkach laserowych, czyścimy ścieżki przebiegu papieru, udrażniamy głowice.
W 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z największą siecią sprzedaży używanych laptopów i komputerów – w atrakcyjnych cenach dostarczymy każdy sprzęt komputerowy – biznesowego laptopa, komputer PC lub wydajny zestaw komputerowy do biura, wysokowydajną drukarkę, odnowiony tablet lub telefon. W ofercie takie marki jak: Dell, Apple, Lenovo, HP, Samsung, Acer.